Senjorų žygis

Miestas

Vilnius

Adresas

Bernardinų sodo paplūdimys

Data

2021-05-21

Laikas

10:00

Savaitės diena

Penktadienis

Senjorų žygis
Vienas populiariausių projektų „Susitikim, mieli senjorai“ skirtas vyresnio amžiaus žmonių užimtumui Lietuvoje skatinti pradeda jau penktąjį savo projekto sezoną. Prieš prasidedant tradiciniams, projekto organizuojamiems kūrybiniams užsiėmimams – projekto organizatoriai Vilniaus miesto senjorus kviečia apeiti visą Vilnių. Jau nuo š. m. gegužės 18 d., antradienio net dešimt antradienių iš eilės, projekto organizatoriai kvies Vilniaus miesto senjorus po ilgo laiko susitikti ir taip susipažinti su pavasarėjančiu Vilniumi.
 
10 susitikimų, 10 nuostabių trasų gryname ore žygiuojant puikiomis Vilniaus vietovėmis, po 10 km kiekvieną antradienį.
Pirmasis startas: jau gegužės 18 d., antradienį 10 val.
 
Starto vieta: Bernardinų sodo paplūdimys, esantis Bekešo kalno papėdėje (ties Teniso kortais pereiname tilteliu per Vilnelę ir sukame į dešinę iki paplūdimio).
Keliausime pro Bernardinų sodą, pro Naująjį Paupio kvartalą, miškais link Belmonto ir trasą užbaigsime ties Pūčkorių atodanga.
 
​Trasos ilgis: lygiai 10 km. Maždaug ties 2,5 km ir 8 km yra galimybė pasitraukti iš trasos.
 
​Trasos sudėtingumas: trasa nėra sudėtinga, lengvai įveikiama. Tiesa, yra du statūs kalniukai, kuriuos įveikę lengvai atsipūsime.
 
Svarbu: trasa nėra žiedinė, t.y. pradėsime taške A ir baigsime taške B, tad atvykti reikės į vieną vietą, o išvykti iš kitos vietos. Finiše yra Pūčkorių atodangos stotelė, kur važiuoja 74 autobusas (iki Stoties arba į Naująją Vilnią).
 
Apranga ir avalynė: patogi. Rengiamės svogūnėlio principu. Gerai būtų turėti kuprinę, kad galėtumėte nusivilkę drabužius, jei pasidarys karšta, juos patogiai neštis.
 
Organizatoriai dalyviams parūpins vandens ir vaisių. Jei norite, įsidėkite lengvų užkandžių (angliavandenių) - praėję pusę trasos tikrai pasistiprinsime.
Mus lydės patyrusi instruktorė, ėjimo su lazdomis trenerė Irena Gudiškienė (https://8zingsniai.lt/apie/). Kitus kartus norintiems bus galimybė išbandyti žygį einant su lazdomis.
 
Atidarymo renginys: TURRĖJĘS įvykti gegužės 18 d. dėl prastų oro sąlygų nukeltas ir vyks penktadienį 10 val.  
 
Registracija ir daugiau informacijos ☎ 8 603 36 266

Artėjantys renginiai

Kraunama, prašome palaukti..